KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177405
nr 1417 7405
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -64. Olja på pannå, 38x48, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:11:52
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen